Zbroeznav Home

Вітаємо Вас на сайті, присвяченому
дослідженню історії стародавньої зброї!

У нас Ви можете дізнатись багато нового про історію зброї, її давні різновиди, виробників, та сучасні дослідження у цій галузі (детальніше про наш сайт). За необхідності тут також можна атрибутувати та оцінити колекційні зразки антикварної зброї (навіть за фото), замовити розгорнуту експертизу, та отримати експертні висновки.

На сайті діє невеликий магазин, де можна придбати спеціалізовану літературу з історії зброї та спеціальних історичних дисциплін, а також репліки холодної зброї та обладунків від Werewolf (Київ).

Наш Інтернет-ресурс заснований 2010 р. в Інституті історії України НАН України. Від 2017 р. сайт також представляє ГО “ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ ЗБРОЇ” (CAAS).

Останні новини

Виставка “Багнети армій світу”

БАГНЕТИ АРМІЙ СВІТУ – виставка колекції холодної зброї  відкривається 23 квітня 2019 р. о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї (м. Луцьк, вул. Шопена,20). Колекція експонується вперше.

Сторінка FB

Дедлайни заявок на конференції

1 квітня спливають терміни прийому заявок на конференції:
ТРЕТІ ЩОРІЧНІ КОЗАЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА КРИВОШЕЇ (Науково-практична конференція відбудеться 7 червня 2019 р. у м. Києві в Музеї гетьманства, вул. Спаська, 16-Б., Київ);
науково-практичну конференцію до 120-річчя Національного музею історії України «Історія формування колекції», яка пройде 23-24 травня 2019 р.;
Старокостянтинівщина та національно-визвольні змагання» (До 100-річчя української революції 1917-1921 рр.). Травень 2019.

Розширену інформацію по вказаним конференціям можна знайти у КАЛЕНДАРІ ПОДІЙ

Лекція у Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка (19.03.2019)

дослідження зброї, експертиза історичної зброї, экспертиза антикварного оружия, історія зброї, History of Arms and Armour, Тоїчкін, Тоичкин, Toichkin, CAAS, Center of Arms and Armor Studies, Antique arms, наукові конференції, атрибуція зброї, атрибуция оружия, attribution of weapons, оружейные клейма, оружейная библиотека, електронна бібліотека, історія зброї